32 285 33 22ul. Krakowska 25, Tarnowskie Góry
(wejście od ulicy Staropocztowej)

SOLARIUM

Dzięki opalaniu w solarium, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym – ale nie tylko, zapomnisz o złym nastroju, smutku, przygnębieniu, a nawet depresji. Dobre samopoczucie i radość przez cały rok!
Solarium to bezpieczne opalanie. Dzięki możliwości kontroli czasów opalania oraz mocy promieniowania UVA i UVB pozwala na rozsądne opalanie, czego nie można już powiedzieć o kilkugodzinnej ekspozycji na słońcu, na plaży, w górach itp.

Ergoline Prestige 1400 (x1)

Nowy Ergoline Prestige 1400 na nowo definiuje luksusowe opalanie i wznosi je na prawdziwe wyżyny komfortu i efektywności. Hipnotyzujący LED Light Show pozwala na dopasowanie koloru łóżka do wystroju wnętrza Twojego salonu. Imponująca iluminacja przyciągnie wzrok każdego i zrobi oszałamiające wrażenie. Innowacyjna Intelligent Performance Technology zapewnia szybszą i głębszą opaleniznę poprzez uwzględnienie rożnych odległości lamp od ciała w tunelu opalania i indywidualne dostosowanie ich wydajności, tak aby w każdym miejscu na ciele uzyskać taką sama intensywność promieniowania UV. Rezultat to niespotykana dotychczas, nawet 30% bardziej intensywna i równomierna opalenizna. Prestige 1400 jest pierwszym a rynku solarium wykorzystującym technologię NFC. Teraz możesz zaproponować klientom nowy wymiar prawdziwie luksusowych usług. NFC Connect pozwala na zapisanie i przechowywanie wszystkich osobistych ustawień łóżka na karcie klienta. Idealne rozwiązanie do obsługi klientów VIP i sposób na budowanie ich lojalności.

 

Ergoline Prestige 1100 (x1)

52 lampy zapewniają intensywną opaleniznę ciała. Również nowy system opalaczy twarzy z 4 modułami wysokociśnieniowymi Ultra Performance i 3 dodatkowymi lampami spaghetti UV-B spełnia oczekiwania najwybredniejszych klientów; uzupełniają go 2 wydajne opalacze ramion w technologii Ultra Performance. Także pod względem komfortu pomyślano o wszystkim, co jest potrzebne, by wizyta w solarium stała się przyjemnym przeżyciem. I to seryjnie! System Climatronic Plus pozwala szybko osiągać i utrzymywać na stałym poziomie przez cały czas opalania komfortową dla klienta temperaturę. Umożliwiają to przezroczyste szyby akrylowe w części głowy i stóp, które izolują poza tym tunel solarium od odgłosów z zewnątrz. Można się dzięki temu spokojnie cieszyć nowym systemem 3D-SOUND, który oferuje nie tylko idealny, lecz także – dzięki stacji MP3 i gniazdu kart SD – całkiem indywidualny program muzyczny. Najwyższy komfort zapewnia innowacyjny kokpit ze zrozumiałą symboliką i systemem Voice Guide oraz tekstową funkcją wspomagania obsługi.

 

Ergoline Excellence 800 (x2)

51 lamp UV w strefie ciała, każda o mocy 160 W
4 opalacze twarzy – każdy o mocy 520 W:
wyposażeniona w funcje:

  • Balanced Tan – aby uzyskać równomierną opaleniznę,
  • Aqua Fresh & Aroma – by zapewnić uczucie świeżości i zneutralizować zapach skóry powstający podczas opalania,
  • Climatronic – by móc indywidualnie regulować temperaturę ,
  • Vibra Sound – aby dostarczyć nowych wrażeń słuchowych.

 

Ergoline Bronzarium Ultra 8000 (x1)

opalacze dłoni: 2 x 280 W
opalacze twarzy i dekoltu: 6 x 500 W
całkowita wydajność promieniowania: UV w kJ/min: max 28,1

 

Ergoline Kabina stojąca Lounge (x1)

50 lamp o mocy 180 W i długości 2 metrów - Ergoline Lounge to duża moc opalania w zupełnie nowym wydaniu. Ergoline Lounge z osłoną szklaną, na której znajduje się wielkoformatowe zdjęcie lifestyle i wbudowaną przebieralnią jest prawdziwym hitem w klasie solariów stojących. Dzięki swojemu dynamicznemu, nowoczesnemu wyglądowi kabina Lounge skutecznie zachęca klientów do opalania.

Promocja

Depilacja Laserowa
nogi całe jedynie 298zł

Więcej