32 285 33 22ul. Krakowska 25, Tarnowskie Góry
(wejście od ulicy Staropocztowej)

DERMIA SOLUTION

DERMIA SOLUTION to zaawansowany system zabiegowy kompleksowo biorewitalizujący skórę. To unikatowy sposób na pobudzenie i zintensyfikowanie naturalnych procesów regeneracyjnych i produkcyjnych skóry bez ryzyka zaburzania jej podstawowych funkcji. Efektywność procedur zabiegowych gwarantuje połączenie mechanicznej pracy głowic i efektywna suplementacja specjalnie dobranych substancji aktywnych.

To następstwo mikrodermabrazji. Zabieg polega na polerowaniu naskórka, które wykonywane jest przy wykorzystaniu jednorazowych głowic. Dzięki zniesieniu bariery naskórkowej suplementacja intensywnie działających dermaceutyków pozwala na głębsze odżywienie i regenerację skóry. W odróżnieniu od mikrodermabrazji, zabieg można wykonywać przy cerze naczyniowej, skórze atopowej, cerze trądzikowej, trądziku różowatym w początkowym stadium, cerze dojrzałej, a nawet na szyi i dekolcie.

Cena zabiegu

Poliabrazja 120zł
Wersja lux (z maską) 190zł
Mikroatywacja M+Poliabrazja+Maska 290zł
Mikroaktywacja M+S+Poliabrazja+Maska 320zł

Zabieg pobudza i stymuluje naskórek, jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, dzięki czemu wysoko skoncentrowane składniki o odpowiedniej wielkości cząsteczki wnikają w niego głębiej i w wyższym stężeniu. Mechaniczna stymulacja w trzech różnych częstotliwościach pobudza receptory skóry, stymuluje lepsze krążenie oraz wymusza procesy regeneracyjne.

Cena zabiegu

Mikroaktywacja M 150zł
Wersja lux (z maską) 220zł
Mikroaktywacja M+S Lux (1 głowica) 220zł
Mikroaktywacja M+S Lux (2 głowice) 280zł
Mikroatywacja M+Poliabrazja+Maska 290zł
Mikroaktywacja M+S+Poliabrazja+Maska 320zł

Element dodatkowy, luksusowy, będący precyzyjną stymulacją linii zmarszczek za pomocą specjalnej, sześcioigłowej głowicy, pracującej intensywnie na dnie zmarszczki. Dzięki odpowiedniej stymulacji, suplementacja jest jeszcze bardziej intensywna, czego następstwem jest jeszcze lepszy efekt. Zabeg pomaga w likwidacji zmarszczek w okolicy ust, oczu i czoła.

Cena zabiegu

Mikroaktywacja M+S Lux (1 głowica) 220zł
Mikroaktywacja M+S Lux (2 głowice) 280zł
Mikroatywacja M+Poliabrazja+Maska 290zł
Mikroaktywacja M+S+Poliabrazja+Maska 320zł

Niezwykle skuteczny zabieg dla odwodnionej, zmęczonej skóry. Zabieg dedykowany jest w każdym przedziale wiekowym. Wykonujemy go w krótkich seriach 3-4 zabiegi.Idealnie sprawdza się jako zabieg bankietowy przed ważnymi uroczystościami. Rozjaśnia, rozświetla, głęboko nawilża, spłyca zmarszczki mimiczne, napina, ujędrnia naskórek, koi i łagodzi skórę.

 

Cena zabiegu: 130zł

To zabieg liftingujący, antystarzeniowy i głęboko nawilżający. Dedykowany jest dla klientów po 30 roku życia. Wykonujemy go w krótkich serich 3-4 zabiegi. Idealnie sprawdza się jako zabieg bankietowy przed ważnymi uroczystościami. Rozjaśnia, rozświetla, głęboko nawilża, poprawia i podnosi owal twarzy, napina i ujędrnia naskórek.

 

Cena zabiegu: 130zł

Zabieg na kwasach Dermia Solution jest niezwykle skuteczny, a zarazem bardzo bezpieczny dla osób z różnymi problemami skórnymi. Dzięki temu możemy wykonać procedurę każdej osobie niezależnie od pory roku. Kwasy możemy używać u osób z nadwrażliwością skórną, licznymi teleangiektazjami czy trądzikiem. W sposób znakomity podrażniają skórę zachowując przy tym niezwykłą skuteczność. Zabieg kwasami może być wykonywany jako pojedyńczy jak i w serii 3-5 powtórzeń. Specjalnie skomponowana formuła kwasów o dużej cząsteczce (cytryna, mleko) oraz bardzo małej (glikol), pozwala skutecznie pracować nie tylko w warstwie naskórka, ale znacznie głębiej. Zabieg pobudza skórę do lepszej pracy, niweluje warstwę rogową, rozjaśnia przebarwienia,oczyszcza z toksyn, nawilża oraz działa antystarzeniowo.

 

Cena zabiegu: 150zł

Promocja

Depilacja Laserowa
nogi całe jedynie 298zł

Więcej